„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2024 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski”.

Zapisy na spotkanie - Sołectwo na nowe czasy

Data publikacji:
sołtysi II.webp
Działasz społecznie w swojej wsi, interesują cię sprawy sołeckie, chcesz coś zmienić na lepsze lub po prostu spotkać się w gronie podobnych do ciebie osób?

Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza Cię do zgłoszenia się na Spotkanie Liderów Wiejskich i Sołtysów, które odbędzie się w Mikorzynie k. Konina w dniach 15-17 czerwca 2023. Spotkanie adresowane jest do wszystkich aktywnych osób mieszkających na obszarach wiejskich, którym na sercu leży przyszłość ich miejscowości. 

Na warsztatach i spotkaniach z ekspertami dowiesz się, jaki możesz mieć wpływ – jako mieszkaniec lub sołtys – na decyzje dotyczące finansów publicznych, przestrzeni, inwestycji. Dowiesz się także, jak angażować ludzi do wspólnych działań i jak radzić sobie ze stresem w czasie wystąpień publicznych.
 
Będzie to także świetna okazja, aby:
· porozmawiać o problemach;
· wymienić się ciekawymi pomysłami;
· dowiedzieć się więcej o różnych rozwiązaniach i zagadnieniach, które składają się na szeroko pojętą jakość życia na obszarach wiejskich;
· nawiązać kontakty z osobami z całej Polski, z których doświadczeń warto korzystać.

Rekrutacja trwa tylko do 30 kwietnia! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!