„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2024 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski”.

Bezpłatna KONFERENCJA PROMO&FUND dla organizacji pozarządowych już 7 i 8 grudnia we Wrocławiu

Data publikacji:
konferencja na www.webp
Twoja organizacja pozarządowa szuka nowych pomysłów na finansowanie swoich działań? Chcesz prowadzić działania promocyjne, które wzmocnią jej potencjał fundraisingowy? A może marzysz o tym, aby zbudować wokół organizacji wspierającą społeczność beneficjentów i sojuszników?

Jeśli tak – PROMO&FUND zaprasza na bezpłatną konferencję o tym, jak budować dobre partnerstwa NGO z biznesem i dlaczego wizerunek organizacji to podstawa dobrego fundraisingu.

Zaproszenie kierowane jest do członków zarządu, szefów działów PR i fundraisingu, specjalistów ds. promocji i fundraiserów działających w organizacjach pozarządowych, przedstawicieli firm, które realizują programy społeczne i współpracują z organizacjami pozarządowymi, a także założycieli  młodych organizacji, stawiających pierwsze kroki w sektorze pozarządowym.

 

TERMIN i MIEJSCE KONFERENCJI:

7 i 8 grudnia 2023

Wrocławski Park Technologiczny

budynek Delta

ul. Duńska 9, Wrocław


Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia udziału. Liczba miejsc jest ograniczona.