„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2024 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski”.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety online

Data publikacji:
Ankieta on-going za rok 2023.webp
Szanowni Państwo!
Zwracamy się z ważną prośbą, dotyczącą wyrażenia opinii na temat warunków życia w 2023 roku na obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski" objętym Strategią Rozwoju Regionalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2024 (LSR) tj. na obszarze gminy Krotoszyn, Zduny, Sulmierzyce, Raszków, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, poprzez wypełnienie ANKIETY on-line.

Ankieta jest krótka i anonimowa, a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować LSR do potrzeb mieszkańców i regionu.

Prosimy o wypełnienie ankiety on-line do 20 lutego 2024 r.

Z góry dziękujemy za pomoc w realizacji obligatoryjnych działań w zakresie monitoringu i ewaluacji naszej Strategii.